Novinky

 
Během naší práce s bytovými domy se pro nás vyprofilovala firma, kterou do bytových domů doporučujeme na instalaci kaskády tepelných čerpadel pro topení a výrobu TUV, a to z hlediska poměru cena – výkon. Má to ještě jeden důvod: Ve všech bytových domech, ve kterých tato firma provozuje tepelná čerpadla, se vždycky došlo k tomu, že skutečné provozní náklady byly nižší než vyprojektované.
 
Podívejte se na prezentaci této firmy. Obsahuje reference z 19 velkých bytových domů v ČR.
 
 

Pokud si do vašeho bytového domu pořídíte tepelné čerpadlo od nás, cena vašeho bytu stoupne.
Toto je konkrétní inzerát – nabídka prodeje jednoho bytu v bytovém domě, kde je od nás tepelné čerpadlo:
Popis inzerátu: Nabízíme Vám cihlový a prostorný byt 4+1 s terasou v Brně-Černých Polích s nádherným výhledem na město a blízkosti parku Lužánky. Byt má velmi příjemnou atmosféru, velkou vstupní halu, výbornou orientaci a výhodou jsou rovněž poměrně nízké náklady na bydlení. Byt je velmi velkoryse řešený, má velké pokoje, přičemž jednotlivé pokoje mají vlastní vstupy. Byt je v udržovaném stavu, má nové rozvody elektřiny, nová plastová okna i novou koupelnu. Na podlahách v pokojích jsou parkety. Byt je umístěn ve 3. NP cihlového domu a jeho celková plocha je 105 m2 plus terasa z níž je výhled na Špilberk i na Petrov. Samotný dům je po kompletní rekonstrukci. Dům má samostatné vytápění s nízkými cenami, a to díky tepelnému čerpadlu. Byt je velmi prostorný a světlý. Dům je umístěn v klidné ulici s vynikajícím výhledem na město. K bytu náleží velký sklep. Doporučuji všem pro lokalizaci bytu v centru Brna, blízkost Lužáneckého parku a pro pěkný výhled z bytu.

 

Rychlost našeho servisu:
U našeho bytového domu Josefy Faimonové 2239/19, kterému jsme zařídili teplené čerpadlo na levné topení a TUV, shořela 18.1.2017 jedna nožová pojistka před domem.
Do jedné hodiny jsme zařídili nápravu.

 

Tepelná čerpadla AC Heating – jak topíme i teď, v letošní zimě:

Tepelná čerpadla od AC Heating topí a ohřívají TUV pro každý “náš” bytový dům k naprosté spokojenosti všech bytů ve všech domech.
Pro nevěřící Tomáše dáme k dispozici kontakt na jednotlivé domy – kdo má zájem si to sám ověřit, prosím, ozvěte se, jsme na mailu i na mobilech.

 

Nové zakázky:

Zařídili jsme levné teplo z tepelných čerpadel už pro 9 bytových domů v Brně. Od 16 bytů, přes 60 bytů až po 150 bytů, jeden z nich má FVE na střeše – viz naše reference.

Další bytové domy v Brně se rozhodly pro tepelné čerpadlo:

Herčíkova 8, Královo Pole, 77 bytů – máme podpis SoD na instalaci TČ, zpracovává se projekt.
Oderská 12, Starý Lískovec, 32 bytů – máme pravomocné stavební povolení, do konce července bude podepsána SoD na instalaci TČ.
Jindřichova 7 9 11, Žabovřesky, 24 bytů – máme podpis SoD na instalaci TČ, rozběhlo se stavební řízení.
Erbenova 10 12, Černá Pole, 24 bytů – stavební povolení nabylo právní moci, máme podpis SoD na instalaci TČ, ta se připravuje na říjen 2018.
Souhrady 6, Bohunice, 32 bytů – stavební povolení nabylo právní moci, SoD na instalaci je podepsána, připravuje se instalace TČ.
Letovská 557 558 Praha, 36 bytů – čeká se na dokončení stavebního řízení.

 

Dalších 23 bytových domů v Brně a 9 bytových domů mimo Brno máme rozpracovaných pro instalaci TČ a odpojení do brněnských Tepláren.
Pro zájemce můžeme dát k dispozici konkrétní adresy těchto bytových domů.

Všechny bytové domy, které jsou v referencích firmy capinda s.r.o., fungují bezporuchově a pokud se nějaká porucha objeví, my to, díky online monitoringu, víme dřív než postižený dům a promptně jedeme opravit závadu.